ENGLISH
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397 - 7 رمضان 1439 - May 21, 2018
 • خدمات الکترونیک
 • پورتال خبری
 • آمار و اطلاعات
 • ارتباطات مردمی
 • گردشگری مجازی
 •  

   

  دیدار بانوان فرهیخته استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد

  فاطمه دانش یزدی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد و جمعی از بانوان فرهیخته استان ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد با آیت ا... ناصری دیدار کردند و در خصوص مسایل مرتبط با عفاف و حجاب تبادل نظر نمودند.  

  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در این دیدار ضمن تبریک ثبت جهانی شهر تاریخی یزد عنوان کرد: با توجه به اینکه یکی از معیارهایی که در ثبت جهانی یزد مورد قبول واقع گردیده است معیار فرهنگ است باید نگاه فرهنگی به مقوله گردشگری استان یزد بعد وسیع تری به خود بگیرد.

  این مقام مسئول تصریح کرد: امیدواریم با فرهنگسازی مناسب و آموزش های شهروندی به مردم دارالعباده بتوانیم شهرمان را برای استقبال بهتر و مناسب تر از گردشگران آماده کنیم.

  فاطمه دانش یزدی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد نیز در این دیدار ضمن تشکر از توجه ویژه و همراهی های نماینده ولی فقیه در استان یزد با اهداف این اداره کل اظهار داشت: می توانیم با برگزاری تورهای گردشگری فرهنگی ـ مذهبی مراتب به وجود آمدن فرصت های جدید در زمینه گردشگری استان را فراهم نموده و ارزش ثبت را چند برابر نماییم.

  وی خاطرنشان ساخت: امید است که بانوان استان با تقویت خودباوری و مشارکت در عرصه های مختلف اجتماعی در حوزه های مدیریتی بیشتر از گذشته بدرخشند.

  منبع خبر: روابط عمومی

  دیدگاه کاربران