ENGLISH
چهارشنبه, 28 آذر 1397 - 11 ربیع الثانی 1440 - December 19, 2018
 • خدمات الکترونیک
 • پورتال خبری
 • آمار و اطلاعات
 • ارتباطات مردمی
 • گردشگری مجازی
 •  

   

  دومین قطار گردشگری عقاب طلایی در سال 97 وارد استان یزد شد

  دومین قطار گردشگری عقاب طلایی در سال 97؛ جمعه بیست و چهارم فروردین ماه وارد شهر میراث جهانی یزد شد.  

  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد،"میثم کوچک زاده" سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان گفت: به منظور افزایش گردشگران و توریست ها به استان یزد و معرفی بناهای تاریخی و نقاط گردشگری و آداب و رسوم مردم استان، دومین قطار گردشگری عقاب طلایی صبح جمعه 24 فروردین ماه 1397 وارد ایستگاه راه آهن یزد شد.

  کوچک زاده در ادامه افزود: مسافران این قطار از کشورهای آمریکا، انگلیس، ایرلند و اسپانیا می باشند که در طول مدت 7 روز از جاذبه های توریستی و اماکن تاریخی ایران از جمله در شهرهای مشهد مقدس، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران بازدید خواهند کرد.

  این مقام مسئول با بیان اینکه این گروه 95 نفره با قطار و از طریق ریلی به استان یزد سفر کرده اند، گفت: مسافران قطار گردشگری طی سفر خود در یزد از مکان های دیدنی و ابنیه تاریخی این استان بازدید کردند.

  کوچک زاده در مورد مدت اقامت این گردشگران در یزد تصریح کرد: این گردشگران به‌ مدت یک روز میهمان یزد بودند و شامگاه جمعه استان یزد را به مقصد اصفهان ترک کردند.

   سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در پایان اظهار داشت: توسعه گردشگری بین‌المللی و سفر گردشگران با قطار یکی از ظرفیت های مناسب در راستای گسترش فرهنگ گردشگری است که خوشبختانه مورد توجه گردشگران خارجی زیادی قرار گرفته است.

  منبع خبر:

  دیدگاه کاربران